We use cookies on our site to provide services, personalize and manage content. By using this site you agree. close

BERGANS - DÁMSKÉXSSMLXLXXL
Výška157-164161-168165-172169-176173-178175-180
Hrudník78-8484-9191-9898-107107-117117-128
Pás62-6868-7575-8282-9191-103103-116
Boky90-9595-100100-107107-114114-123123-133
Vnútorný šev74-7776-7978-8180-8382-8483-85
BERGANS - PÁNSKÉXSSMLXLXXLXXXL
Výška163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
Hrudník86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
Pás73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
Boky88-9393-9999-106106-113113-119119-125125-131
Vnútorný šev75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93
DALE - DÁMSKÉ velikostiXSSMLXLXXL
EUR3234-3638-4042-4446-4850-52
FR3436-3840-4244-4648-5052-54
IT3840-4244-4648-5052-5456-58
GB68-1012-1416-1820-2224-26
USA, CAN24-68-1012-1416-1820-22
Telesné rozmery v cmXSSMLXLXXL
HRUDNÍK868894100106112
PÁS667278849096
BOKY9096102108114120
DALE - PÁNSKÉ velikostiXSSMLXLXXLXYXL
EUR40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
GB30-3234-3638-4042-4448-5050-5254-56
USA, CAN30-3334-3738-4142-4548-5152-5454-56
Telesné rozmery v cmXSSMLXLXXLXYXL
HRUDNÍK869096104110118122
PÁS7478849298106110
BOKY9094100108114122126

DALE - DĚTSKÉ

Telesné rozmery v cm

XSSMLXLXXL
HRUDNÍK545862667278
PÁS535557606268
BOKY586266707581
DEVOLD - DÁMSKÉXSSMLXLXXL
EURC34-C36C36-C38C38-C40C42-C44C44-C46C48-C50
ABODY LENGTHcm157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BCHESTcm79-8585-9191-9797-104104-112112-122
CWAISTcm63-6969-7575-8181-8888-9696-104
DHIPcm87-9393-9999-105105-112112-11919-125
EINSEAMcm75-7777-7979-8181-8383-8585-87
DEVOLD - DÁMSKÉ PODPRSENKYXSSMLXLXXL
Measure under burstcm65-7070-7575-8080-8585-9090-95
DEVOLD - PÁNSKÉSMLXLXXL
EURC46-C48C48-C50C52-C54C56-C58C58-C60
ADÉLKA TĚLAcm168-176173-181178-186183-189186-192
BHRUDNÍKcm91-9797-103103-110110-118118-128
CPÁScm80-8686-9292-9999-107107-115
DHIPcm92-9898-104104-111111-119119-127
EINSEAMcm82-8484-8686-8888-9090-92
DEVOLD - UNISEXXSSMLXLXXL
ADÉLKA TĚLAcm163-171168-176173-181178-186183-189186-192
BHRUDNÍKcm85-9191-9797-103103-110110-118118-126
CPÁScm74-8080-8686-9292-9999-107107-113
DHIPcm86-9292-9898-104104-111111-119119-125
DEVOLD - DĚTSKÉyrs246810121416
ADÉLKA TĚLAcm92104116128140152164176
DEVOLD - BABY2 měsíc4 měsíce6 měsícu9 měsícu1 rok1.5 roka2 roky3 roky
ADÉLKA TĚLAcm5662687480869298
KARITRAAXSSMLXL
34-3636-3838-4040-4242-44
VÝŠKA / cm162166170174178
HRUDNÍK / cm80869298104
PÁS / cm6470768288
BOKY / cm8894100106112
VNÚTORNÁ DÉLKA - kalhot / cm7577,58082,585
SKOGSTAD - Mini velikosti1 rok2 roky3 roky4 roky5 let6 let
cmcmcmcmcmcm
DÉLKA78-8390-9596-101102-107108-113114-119
HRUDNÍK49,5 - 5153-5455-5657-5859-6061-62
PÁS49-5051-52,552,5-5454-55,555,5-5757-58
VNITŘNÍ DÉLKA KALHOT27-3033-3636-4040-4444-4848-52
SKOGSTAD - Dětské velikosti7 let8 let10 let12 let14 let
cmcmcmcmcm
DÉLKA120-123124-130131-142143-154156-166
HRUDNÍK63-6464-6767-7272-7777-82
PÁS58-5959-6060-6363-6666-96
VNITŘNÍ DÉLKA KALHOT52-5656-6060-6565-7070-75
SKOGSTAD - dámské velikosti36384042444648
cmcmcmcmcmcmcm
DÉLKA157-164161-168165-172169-176173-178175-180175-180
HRUDNÍK78-8484-9191-9898-107107-117117-128128-139
PÁS62-6868-7575-8282-9191-103103-116116-129
VNITŘNÍ DÉLKA KALHOT74-7776-7978-8180-8382-8483-8583-85
SKOGSTAD - pánské velikostiXSSMLXLXXL2XXL
cmcmcmcmcmcmcm
DÉLKA163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
HRUDNÍK86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
PÁS73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
VNITŘNÍ DÉLKA KALHOT75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93


Norwayshop team

norwayteam

Dávid Marfiak
Technical department

norwayteam

Veronika Vojtaššáková
Customer service

norwayteam

Richard Černický
Customer service


Contact

  • Tatranská Lomnica 32
  • obchod@norwayshop.sk
  • +421 948 208 847

Opening hours

  • Mo - Fri:     09:30 - 17:30
  • Saturday:     09:30 - 17:30
  • Sunday:     09:30 - 17:30

Contact

  • Námestie Sv. Egídia 27/65, 058 01 Poprad
  • obchodpp@norwayshop.sk
  • +421 948 592 082

Opening hours

  • Mo - Fri:     10:00 - 19:00
  • Saturday:     10:00 - 15:00
  • Sunday:     Closed